Lagerlista

Denna sida uppdateras löpande Varje rad motsvarar ett bad i lager

SPABAD I BUTIKERNA FÖR VISNING

SÄLEN

Kilimanjaro Life Premium – Antracit/Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/kilimanjaro-life-deluxe/

Prague Life Deluxe – Antracit/IceWhite https://www.dalaspa.se/produkt/prague-life-deluxe/

Palermo Life Deluxe – Antracit/Storm Clouds https://www.dalaspa.se/produkt/palermo-life-deluxe/ 23/5 x2 – 22/3 x2

Firenze Life Deluxe – Antracit/Ice White https://www.dalaspa.se/produkt/firenze-life-deluxe/ 23/10

FALUN

Everest Life Premium – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/everest-life-deluxe/

Teide Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/teide-life-deluxe/

Atlas Life Deluxe – Antracit/Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/atlas-life-deluxe/

Malaga Life Deluxe – Antracit/Storm Cloude https://www.dalaspa.se/produkt/malaga-life-deluxe/

Budapest Life Deluxe – Antracit/Storm Cloude https://www.dalaspa.se/produkt/budapest-life-deluxe/

SPABAD WELLIS PÅ CENTRALLAGRET I FALUN

PeakLife

Kilimanjaro Life Deluxe – Antracit / Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/kilimanjaro-life-deluxe/

Kilimanjaro Life Deluxe – Antracit / Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/kilimanjaro-life-deluxe/

Everest Life Deluxe – Antracit / Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/everest-life-deluxe/

Elbrus Life Deluxe – Antracit / Storm Clouds https://www.dalaspa.se/produkt/elbrus-life-deluxe/

Atlas Life Deluxe – Antracit / Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/atlas-life-deluxe/

Makalu Life Deluxe – Antracit / Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/makalu-life-deluxe/

CityLife

Palermo Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/palermo-life-deluxe/

Palermo Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/palermo-life-deluxe/

Vienna Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/vienna-life-deluxe/

Prague Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/prague-life-deluxe/

Prague Life Deluxe – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/prague-life-deluxe/

Budapest Life Deluxe – Antracit/Ice White https://www.dalaspa.se/produkt/budapest-life-deluxe/

Budapest Life Deluxe – Antracit/Ice White https://www.dalaspa.se/produkt/budapest-life-deluxe/

Budapest Life Deluxe – Antracit/Midnight Canyon https://www.dalaspa.se/produkt/budapest-life-deluxe/

Lugano Life Deluxe – Antracit/Storm Clouds https://www.dalaspa.se/produkt/lugano-life-deluxe/

Firenze Life Deluxe – Antracit / Ice White https://www.dalaspa.se/produkt/firenze-life-deluxe/

Firenze Life Deluxe – Antracit / Ice White https://www.dalaspa.se/produkt/firenze-life-deluxe/

ClassicLine

Jupiter – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/jupiter/

Jupiter – Antracit/Sterling Silver https://www.dalaspa.se/produkt/jupiter/